09128842523

لوازم یدکی بنز

  • 1400/02/19 - 12:03
  • تعداد بازدید: 3151
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه

لوازم یدکی بنز

فروشگاه پناهی با پیشینه خوب در امر فروش لوازم یدکی بنز اصلی در سالیان گذشته توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. شماره تماس:02136613160

لوازم یدکی بنز

فروش لوازم یدکی بنز یکی از تخصصی ترین شاخه های فروش لوازم یدکی در بازار خودرو هستش که تجربه و دانش فروشنده باید در حدی باشد که بتواند نیاز مشتری را تشخیص داده و به بهترین صورت ممکن او را راهنمایی کند.

فروشگاه پناهی از سال 84 با حضور فعال در بازار لوازم یدکی بنز توانسته به لطف پروردگار تا حدودی پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز باشد

 

لوازم یدکی اصلی مرسدس بنز به صورت انحصاری محض تولید خودروی مرسدس بنز طراحی شده است و به مطلوبترین وضعیت ممکن برای هر مدل در نظر گرفته شده است. تمام قطعات یدکی اصلی مرسدس بنز، با ابزار و معیارهای کیفی همسان تهیه می‌شوند، بدون در نظر گرفتن اینکه برای یک مدل جدید تولید می‌شوند و یا اینکه به عنوان یک قطعه جایگزین تولید می‌شوند.

این مطلب به این معناست که کیفیت و ایمنی خودروی  شما برای سال‌ها باقی می‌ماند با این ضمانت که مرسدس بنز شما برای همیشه یک مرسدس بنز باقی خواهد ماند!

در ادامه به معرفی لوازم یدکی بنز اصلی و مهم مرسدس بنز اشاره خواهیم کرد :

لنت‌های ترمز مرسدس بنزاصلی : لنت‌های ترمز اصل مرسدس بنز کلا برای دیسک‌های ترمز اصل مرسدس بنز طراحی شده است.

سایش به اندازه و بهینه، قدرت ترمزگیری، توقف سریع و فرسودگی  خیلی کم را تضمین می‌کند و همچنین از صدای سوت ترمز و تصادفات نیز جلوگیری به عمل میاورد.

 

 

دیسک‌ ترمز مرسدس بنز اصلی: وقتی که ترمزها شروع به گرفتن میکنند، انرژی جنبشی وسیله نقلیه به گرما مبدل می‌شود و بعد از آن دمای دیسک‌های ترمز تا 700 درجه سلسیوس می‌تواند افزایش یابد، کیفیت و مرغوبیت دیسک‌های ترمز اصل مرسدس بنز از تغییر شکل دیسک‌ها جلوگیری میکند و باعث می‌شود مرسدس بنز شما دارای قدرت ترمز سریع در مسافت‌های کوتاه باشد.

 

 

 

سیستم تعلیق مرسدس بنز اصلی : قطعات جلوبندی اجزای مرتبط با ایمنی هستند که همگی جزو قطعات مصرفی مرسدس بنز محسوب میشوند.

برای تضمین رانندگی راحت و امنیت خودروی خود شرکت مرسدس بنز آلمانا از قطعات با بالاترین کیفیت برای سیستم جلوبندی مرسدس بنز استفاده می‌کند.

فروشگاه پناهی پیشنهاد میکند تا برای خرید قطعات جلوبندی بنز خود از لوازم جلوبندی مرسدس بنز اصلی استفاده کنند.

 

 

برف پاک کن‌ مرسدس بنز اصلی : ترکیب خاص این برف پاک‌کن‌ها باعث شده است که در صورت لزوم همیشه یک منظره شفاف و واضح را داشته باشید.

حتی اگر از برف پاک کن‌های اصل مرسدس بنز با نهایت سرعت استفاده می‌کنید، به هیچ وجه خط و خش و لکه‌ای را روی شیشه مرسدس بنز خود مشاهده نخواهید کرد.

تیغه برف پاکن بوش ، تیغه برف پاکن مرسدس بنز اصلی 

2برند با بهترین کیفیت در ساخت تیغه برف پاکن بنز هستند که به شما عزیزان پیشنهاد میشود.

 

 

چراغ‌ جلو مرسدس بنز اصلی : چراغ‌های جلو اصل مرسدس بنز با بیشترین دقت از قطعاتی با بهترین متریال تهیه و مونتاژ می‌شوند.

به عنوان مثال برای چراغ‌های هالوژن جلو ما از لامپ‌های اصل خود شرکت  مرسدس بنز h7 با تکنولوژی بالا استفاده میشود.

شرکت مرسدس بنز به تازگی از فناوری جدید خود در چراغ بنز پرده برداشته است.

چراغ‌ دیجیتال مرسدس می‌توانند با انعکاس پیام‌های نوشتاری روی جاده، توجه عابرین را جلب کند.

در این فناوری، در چراغ مرسدس بنز به ازای هر چراغ جلو بیش از یک میلیون میکرورفلکتور (Microreflector) و در مجموع حداقل دو میلیون میکرورفلکتور وجود دارد. چراغ‌ها به سنسورها، دوربین‌ها و سیستم رهیاب ماهواره‌ای خودرو متصل شده‌اند و با ذخیره‌سازی مسیرهای طی‌شده، به‌صورت خودکار در هر جای و شرایط مختلف، میزان روشنایی اتوماتیک تنظیم می‌شود.

در صورت وجود خودرو در روبرو، چراغ‌ها به‌طور خودکار با تنظیم مناسب بین میکرورفلکتورها و روشنایی لازم، بدون ایجاد اختلال در دید راننده‌ی روبرو، بهترین عملکرد ممکن را ارائه می‌دهند.

 

 

فیلتر روغن اصلی بنز : فیلترهای روغن اصل مرسدس بنز از موتور خودروی شما در مقابل آلودگی که ناشی از احتراق است و به روغن موتور ختم می‌شود محافظت می‌کند.

فیلتر روغن اصلی بنز  با طراحی مناسبی که دارد به نوعی مقاومت بالای فیلتر در مقابل نشتی و ایمنی را ضمانت می‌کندو به علت ظرفیت بالای فیلتر و عمل فیلتراسیون، مقدار زیادی از آلودگی‌ها و ناخالصی‌های حاصل از گردش روغن، فیلتر و پالایش خواهد شد.

با خرید فیلتر روغن اصلی مرسدس بنز از ایجاد آسیب ثانویه به موتور جلوگیری کنید.

 

 

 

 

در انتها فروشگاه پناهی توصیه میکند از لوازم یدکی بنز اصلی استفاده کنید تا طول عمر خودروی شما بالاتر برود.

شماره تماس :

02136613152

02136613160

#فروشگاه_پناهی

  • گروه خبری : گروه های مطالب,مقالات
  • کد خبر : 3333

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید